Başkan Hasan Kılca'dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Başkan Hasan Kılca'dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 3-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-09-08 - 14:03 - Bu haberi 1754 kişi okudu.


Baratay belediye başkanı hasan kılca'dan yeni eğitim-öğretim yılı mesajı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yeni dönemin öğrenci, öğretmen, eğitim camiası ve ailelere hayırlı olmasını dileyen başkan Kılca, "Geleceğimizin teminatı evlatlarımız ve eğitim camiasına desteklerimiz sürecek. Çünkü temel önceliğimiz, nitelikli insan gücünün yetişmesine katkı sunmaktır" dedi.


2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yeni dönemin öğrenci, öğretmen, eğitim camiası ve aileler için hayırlar getirmesini diledi. 


Türkiye'nin ilerlemesi, güçlenmesi ve aydınlık yarınlara taşınması için büyük önem taşıyan yeni bir eğitim-öğretim yılının daha başladığını belirten Başkan Hasan Kılca'nın mesajı şu şekilde; 


"Ülkemiz genelinde olduğu gibi Konya'mızda da binlerce öğrencimiz için ders zili çalacak. Unutulmamalıdır ki bir ülkenin gelişimi eğitimle bağlantılıdır. Eğitimin standardı ve kalitesi ne kadar yüksek olursa o ülkenin gelişimi de o derece iyi olur. Türkiye de, özellikle son yıllarda ulaşım, sağlık, ekonomi alanlarında yaşadığı büyük değişimlerin yanı sıra, eğitim alanında da önemli bir yol kat etti. Eğitime yapılan her yatırımın Türkiye'nin ve çocuklarımızın geleceğine yapılmış bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden Karatay Belediyesi olarak bizler de imkânlarımız çerçevesinde ilçemizde birçok okul inşa ettik etmeye devam ediyoruz. Okullarımızın çevre düzeni ve altyapı konusunda eğitim camiamıza katkı sunuyoruz. Yine Karatay Belediyesi olarak, bu yıl ilçemizin tamamında okula başlayan 1. sınıf öğrencilerimize çanta ve kırtasiye desteği veriyoruz. Çünkü bizim en temel önceliğimiz, nitelikli insan gücünün yetiştirilmesine vesile olmaktır.


Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nın bütün öğrencilerimize,  öğretmenlerimize anne-babalara ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


İBB Her iİk Araçtan Birini Platform Turizm'den Kiralamış

Başkan Meşe Zabıta Haftasını Kutladı

Başkan Tutal ve Belediye Personeli Kan Bağışında Bulundu

Filistin Vakfından Saadet Partisine Ziyaret

Güzel Sanatlar Fakültesi’ne “Hayırlı Olsun” Ziyareti

T.C Tarım ve Orman Bakanlığı İle BM Dünya Gıda Örgütü (Fao)'dan Ortak Proje

Çiftçiyi Topraktan Uzaklaştırmayın

Başkan Altay, Konya’ya Verdiği Müjdeler İçin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Teşekkür Etti

2. Uluslararası Avrasya Mikoloji Kongresi Başladı

Konya SMMMO 'dan Saadet Partisne Ziyaret

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
12399
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA