Başkan Kavuş, Meram Sanayi Esnaflarıyla Buluştu

Başkan Kavuş, Meram Sanayi Esnaflarıyla Buluştu
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 14-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-09-08 - 13:56 - Bu haberi 2185 kişi okudu.


Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Sanayi esnaflarıyla kahvaltıda buluştu. Esnafların dertlerini, isteklerini, öneri ve beklentilerini dinleyen Başkan Kavuş, yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında da bilgi verdi.

    Aşının ekmeğinin peşinde gece gündüz demeden çalışan esnafların yüzünü güldürmek amacıyla çalıştıklarını kaydeden Başkan Kavuş, “Esnaf kardeşimin yüzü gülerse, Meram’ın yüzü güler. Biz de ancak o zaman görevimizi layıkıyla yapmış oluruz” diye konuştu.


 Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Konya Çalışan Gençlik Platformunun organizasyonuyla Meram Sanayi esnaflarıyla bir araya geldi.  ‘Simitler Başkandan, çaylar esnaftan’ sloganıyla gerçekleştirdiği esnaf buluşmalarının üçüncü durağında Başkan Kavuş, esnafların sıkıntılarını, isteklerini, öneri ve beklentilerini dinledi, yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.


               BAŞKAN KAVUŞ; ‘AŞININ, EKMEĞİNİN PEŞİNDE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞAN ESNAF KARDEŞLERİMİN SIKINTISI BENİM SIKINTIMDIR’


 Aşının ve ekmeğinin peşinde, gündüzden geceye canla başla gayret gösteren tüm esnafların yanında olduklarını kaydeden Başkan Mustafa Kavuş, toplumun adeta direği ve en dinamik kesimlerinden biri olan esnaflara rahat bir çalışma ortamı sağlamanın kendilerinin en önemli görevlerinden biri olduğunun altını çizdi.  Türkiye ekonomisinin manipülasyonlarla hedef alındığı günlerin, esnafın sabrı ve basiretiyle atlatılmaya başlandığını belirten Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Türkiye'nin önünde ne zaman bir fırsat doğsa, görünmez bir el devreye giriyor, sudan sebeplerle ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışıyor. Türkiye’nin önüne çıkan bu fırsat bu kez Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan oldu. Ama artık Türkiye eski Türkiye değil. Bu ülkenin tüm evlatları el ele verdi ve gelen her saldırıyı boşa çıkardı.  Bunun en önemli kanıtı, Türkiye'nin son 17 yılda gelişmesini hep yukarı yönde ilerletmesidir. Kardeşlerim, el ele verip hem Meram için hem de Türkiye için bu ilerlemeyi daha da yukarılara hep birlikte taşıyacağız”


 BAŞKAN KAVUŞ; “ESNAFIN YÜZÜ GÜLERSE MERAM GÜLER. İŞTE BİZ O ZAMAN MAKAMIN HAKKINI VERMİŞ OLURUZ”


 Meram İlçesinin iki önemli sanayisinden biri olan Meram Sanayi esnaflarıyla göreve gelmesinden bugüne ikinci kez böyle bir buluşma gerçekleştirdiğini hatırlatan Başkan Kavuş, “Seçim çalışmalarım sürecinde, ‘Beni her zaman aranızda göreceksiniz’ diye sözümüz vardı. Bu söze her daim sadık kalacağımdan en küçük şüpheniz olmasın. Çünkü biliyorum ki, sizin yüzünüz gülerse Meram güler. Meram’ın gülmesi bizim görevimizi layıkıyla yaptığımız anlamı taşır. İşte biz bu makama tamda bu sebeple oturduk. Sorunlarınız birer birer hallolacak. Sizlerin çalışma ortamınız güzelleşecek, müşterilerinizin memnuniyeti artacak. Bunun için her birimizin üzerine düşen görevler var. Ben Meram’ın şehr-i Emin’i olarak üzerime düşenleri imkanlarımız dahilinde yaparak sizleri rahat ettirmeye söz verdim, sözüme sonuna kadar da sadık kalacağım. Sizlerden beklentimiz de, bu yolda bize vereceğiniz destek ve göstereceğiniz fedakarlık. İşte yalnız bu şekilde istediğimiz sonucu elde edebiliriz” diye konuştu.


 


 Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


Başkan Tutal ;"Hemşehrilerimizle İletişim Halindeyiz"

Yerli Ürün Pazarı Meram’da Kuruldu

Karatay Yaz Spor Okulları İçin Muhteşem Bir Final

Meram’ın Sosyal Yardımlarında ‘Kartlı’ Dönem Başlıyor

Muhtarlar Karatay’da Buluştu

Selçuklu Belediyesi 20 Bin Hanede Bebek Sevincine Ortak Oldu

Başkan Hasan Kılca, Aslım Sanayi Esnafıyla Buluştu

Başkan Hasan Kılca Ve Meclis Üyeleri, Belediye Tesisleri İle İlçedeki Yatırımları Gezdi

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “DUALARIMIZ MEHMEÇİKLE BERABER”

Belediye Personeline Siber Güvenlik ve Farkındalık Eğitimi

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
65400
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA