MÜSİAD Konya’da 1343. Cuma Toplantısı Gerçekleştirildi

MÜSİAD Konya’da  1343. Cuma Toplantısı Gerçekleştirildi
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu Konu 16-Numaralı Katagoride -
Eklenme Tarihi : 2019-09-03 - 12:44 - Bu haberi 1912 kişi okudu.


MÜSİAD Konya’da her Cuma gerçekleştirilen programların bu haftaki konuğu, MÜSİAD Konya 4. Dönem Başkanı Selçuk Öztürk oldu. MÜSİAD Konya Şubesi 4. Dönem yöneticileri, tecrübelerini paylaştı.

 Kızılören, Kuruçeşme Han Kervansarayında düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, “MÜSİAD Konya olarak kuruluşundan bugüne her Cuma günü programlar gerçekleştiriyoruz. Bu dönem gerçekleştirilen hasbihallerde önceki dönem başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyeleriyle üyelerimizi bir araya getiriyoruz. Üyelerimiz arasında kaynaşmayı artırmanın yanı sıra o dönemdeki uygulamalarını, anektodlarını paylaşıyoruz. Bugün 4. Dönem Başkanımız Selçuk Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırlıyoruz.” dedi.


 Başkan Okka’nın ardından sözü alan MÜSİAD Konya 4. Dönem Başkanı Selçuk Öztürk, “MÜSİAD’ın çatısı altında bizleri bir araya getirdiği için Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. MÜSİAD şubeleri arasında en etkin şube olarak faaliyetlerini sürdüren Konya şubesi, şehre büyük katkılar sağlamaktadır. Tarihi ve kültürel mirasımıza sahip çıkarak Kızılören Kuruçeşme kervansarayında düzenlenen 1343. Cuma toplantısında geçmişten günümüze birlikteliğin ve beraberliğin önemine bir kez daha vurgu yapılmıştır. Ülkemizin geçirdiği zor zamanlarında birçok savrulmalar olmasına rağmen MÜSİAD Konya, dirayeti ile hep ayakta kalmıştır. Kuruma emeği geçen çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyor, ahirete hicret edenleri de rahmetle yâd ediyorum.


MÜSİAD çatısı altında 28 Şubat gibi zorlu bir dönemi beraber atlattık. Faaliyetlere, özellikle de Cuma toplantılarına hiç ara vermedik. Samimiyet ve sağlam temeller üzerine kurulmuş birlikteliğimiz ile tüm bu badirelerin üstesinden geldik. Kurumlarımız iş birliği içerisinde çalışmaya devam etti. MÜSİAD’ın Ekonominin gelişmesi için ciddi katkıları oldu” dedi.


          Önceki dönem yönetim kurulu üyelerinin hatıralarını anlattıkları ve güncel ekonomik konular hakkında görüş alışverişi ile devam eden toplantı, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.Kaynak: Haber Merkezi Google

BENZER KONULAR


ASKON Konya Şu Başkanı Yakup Yıldırım ; “Merkez Bankası Yeniden Yatırım ve Canlanma Döneminin Startını Vermiştir’’ Dedi

İşe Alımda Oyunun Kuralları Değişiyor

Şirketler Dijitalleşerek İhracatlarını Artırıyor

MÜSİAD Konya’dan Hollanda ve Almanya’ya çıkarma

Filistinli İş İnsanları Zirvesi Yapıldı

Başkan Okka’dan İSO İkinci 500 Değerlendirmesi

Meslek Liseleri Öğrencilere Büyük Bir Avantaj Sunuyor

Kurumsallaşma Süreci Çocuklar Doğduğunda Başlamalı.

Sağlık-İş Sendikasının Başına Konyalı Başkan Seçildi

MÜSİAD’ın Dünü ve Bugünü Konuşuldu

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
14907
Güvenlik kodu giriniz
:

KÜLTÜR-SANAT

İŞ DÜNYASI

TEKNOLOJİ

EĞİTİM

DÜNYA